Salón Vikinka

Objednajte sa teraz a buďte krásna už zajtra 0902 717 805

Kozmetika a ihličková mezoterapia Dermapen

KOZMETIKA

Klasické kozmetické ošetrenie, čistenie pleti a príjemná masáž nikdy nesklamú.

AHAVA je značka kozmetiky z Mŕtveho mora založená v roku 1988 izraelskou spoločnosťou AHAVA Dead Sea Laboratories Ltd. Mŕtve more je čarovné tajomné miesto - najnižší bod sveta. Jeho hladina sa nachádza až 427m pod úrovňou svetových oceánov. Obsahuje viac ako 34% minerálov, čo je 10x viac ako iné moria. Jedinečné zloženie vody a bahna z Mŕtveho mora má blahodárne účinky pri starostlivosti o pokožku celého tela a pri výskyte reumatických a respiračných problémov.

Zlepšuje stav pleti, zabezpečuje jej regeneráciu a prispieva k udržaniu optimálnej hladiny vlhkosti. Chráni pokožku proti škodám spôsobených klímou a znečisteným ovzduším a spomaľuje proces starnutia. Výsledkom je obnovená pružnosť, zdravšia a neuveriteľne mäkká pokožka s mladistvým vzhľadom.

IHLIČKOVÁ MEZOTERAPIA-DERMAPEN

Obnova pleti s kyselinou hyalurónovou, vitamínom A, vitamínom C, či argirelínom, ihličkovou metódou, stimulujúcou tvorbu vlastného kolagénu. Nechirurgická metóda omladenia pleti donúti našu pokožku k zvýšenej tvorbe kolagénu, čo sa odzrkadlí na mladistvej,vypnutej pleti. Ošetrenie je vhodné pre tvár, krk, dekolt, chrbty rúk a všetky vekové kategórie, ženy aj mužov.

Účinky:

-zlepšenie celkového stavu pleti

-omladenie a regenerácia pleti

-korekcia vrások jemných aj hlbších

-farebné zjednotenie a hĺbková regenerácia

-korekcia niektorých jaziev a pigmentácií

-sťahovanie pórov

-zjednotenie tónu pleti

Výrazný účinok tohto zákroku zaznamenáte po niekoľkých týždňoch, kedy sa nabudí tvorba nového kolagénu. Odporúča sa dať si kúru 5 až 6 zákrokov v časovom rozpätí jeden zákrok za 3-4 týždne. 

Zákrok nevyžaduje žiadnu dobu na zotavenie. Pleť môže byť mierne začervenalá 24-48 hodín, občas s malými chrastičkami. Pred samotným zákrokom používame povrchovú anestézu.

 

Nechajte rozmaznávať svoju pleť, aj dušu u Ivky - tel. 0902 717 805

Tešíme na Vašu návštevu!

Aktuality na www.facebook.com/salonvikinka

Ak sa nemôžete dostaviť na ošetrenie, odvolajte prosím termín vopred.

Ak ste spokojné s našimi službami, dajte to vedieť aj ostatným. Ďakujeme :)